Про сайт compIQ.info

Цей сайт створювався з однією метою – допомогти користувачам знайти відповіді на запитання про все, що пов’язане з комп’ютерами. Починаючи від гайдів до ігор і закінчуючи добірками програм. Зібравши за багато років вагомий багаж знань, ми хотіли б поділитися ними з вами. Безумовно, ми не є експертами абсолютно у всіх питаннях. Тим не менш, ми намагаємося постійно розвиватися. Всю роботу над проектом виконує одна людина – дизайн, розробка, наповнення тощо. Саме тому спочатку сайт наповнюється не так швидко, як хотілося б. Якщо трапиться так, що ви не знайшли потрібної теми на сайті, тоді можете в коментарях або через форму зворотного зв’язку поставити будь-яке питання. Ми докладемо всіх зусиль для вирішення ваших проблем у найкоротші терміни.

Нам дуже важлива ваша думка про виконану роботу. Тому будемо раді будь-якій критиці, зауваженням та побажанням. Залишити відповідне повідомлення ви можете як поштою, так і на самому сайті.

Оскільки вся інформація надається повністю безкоштовно, ми будемо вам вдячні за відключення блокувальника реклами. Саме вона дозволяє залишатися сайту на “плаву”. Дякую за розуміння. Щиро Ваш – compIQ.info

Соціальні контакти

Reddit
Telegram

Надіслати повідомлення адміністратору

Будь ласка, введіть правильний email.
Fill out this field
Меню