Про сайт compIQ.info

Цей сайт створювався з однією метою – допомогти користувачам знайти відповіді на запитання про все, що пов’язане з комп’ютерами. Починаючи від гайдів до ігор і закінчуючи добірками програм. Зібравши за багато років вагомий багаж знань, я хотів б поділитися ними з вами. Безумовно, я не є експертом абсолютно у всіх питаннях. Тим не менш, я намагаюся постійно розвиватися. Всю роботу над проектом виконує одна людина – дизайн, розробка, наповнення тощо. Саме тому спочатку сайт наповнюється не так швидко, як хотілося б. Якщо трапиться так, що ви не знайшли потрібної теми на сайті, тоді можете в коментарях або через форму зворотного зв’язку поставити будь-яке питання. Я докладу всіх зусиль для розв’язання ваших проблем у найкоротші терміни.

Мені дуже важлива ваша думка про виконану роботу. Тому буду радий будь-якій критиці, зауваженням та побажанням. Залишити відповідне повідомлення ви можете як поштою, так і на самому сайті.

Оскільки вся інформація надається повністю безкоштовно, буду вам вдячний за відключення блокувальника реклами. Саме вона дозволяє залишатися сайту на “плаву”. Дякую за розуміння. Щиро Ваш – compIQ.info

Соціальні контакти

Telegram
Reddit

Надіслати повідомлення адміністратору

Будь ласка, введіть правильний email.
Fill out this field
Меню