Цікава інфа одним абзацем

25.04 Спочатку Ілон Маск викуповує 9% Twitter, а тепер купує компанію цілком. Сума угоди становить близько 44 млрд. доларів. Угода ще не закрита. Її мають затвердити регулятори. Отже, теоретично Твіттер ще може відмовити Маску. Але навряд чи це станеться.

22.04 Компанія Blizzard планує подвоїти кількість жінок у раді директорів. Раніше вона складалася з 8 чоловіків та 2 жінок. Це означає, що компанія Activision Blizzard нарешті дотримується закону Каліфорнії. А також намагається відновити імідж після численних позовів щодо сексуальних домагань.

20.04 Компанія Valve, власниця відомої платформи Steam, відновила виплати українським розробникам відеоігор. За словами Валв потрібно було налагодити систему отримання необхідної інформації про банк-посередник від українських партнерів та включення її в платіжну систему.

19.04 Сьогодні відбудеться анонс нового доповнення для World of Warcraft. Називатиметься воно Dragonflight. Подивитися його презентацію можна буде у прямому ефірі на офіційних каналах Youtube та Twitch.

18.04 Оверклокер SHIMIZU зумів розігнати процесор Intel Core i9-12900KS до 7503 МГц. Він використовував материнську плату MSI MEG Z690 UNIFY-X та рідкий азот для охолодження. Результат зафіксований на CPU-Z та Hwbot.

Подписаться
Уведомить о
guest

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии

Активні обговорення

Меню