Патч KB5012599 для Windows 10 - що нового

Кожен другий вівторок місяця компанія Майкрософт випускає патчі для операційної системи Windows. Це називається “Вівторок оновлень” або в оригіналі “Update Tuesday”. У рамках такої щомісячної події 12 квітня вийшов черговий патч KB5012599 для операційної системи Windows 10.

Встановити патч KB5012599 можна на ОС версії 20H2, 21H1 та 21H2. Після інсталяції оновлення ви отримаєте збірку, номер якої залежатиме від версії операційної системи – збірка 19042.1645 для 20H2, збірка 19043.1645 для 21H1 та збірка 19044.1645 для 21H2. Оновлення підходить для систем, які працюють на базі процесорів x86, x64 (amd64) або ARM64. З переліком пристроїв і версій систем ми розібралися начебто, то ж тепер давайте подивимося, що нового в патчі KB5012599.

Нові функції

Основною фішкою цього патчу стала низка нововведень, які з’явилися у Windows 10. Хороші вони чи ні – ми не міркуватимемо. Просто розповімо про них коротко, щоб ви мали уявлення.

«Основні моменти пошуку» або «Search highlights».

Тепер у вікні пошуку будуть показуватися цікаві моменти у вигляді додаткової інформації. Вони відносяться до конкретної дати, свята чи події.

Патч KB5012599 для Windows 10 - що нового

Для корпоративних користувачів замість цікавих моментів відображатимуться останні оновлення організації. Також з’явиться список працівників, з якими можна швидко зв’язатися або обмінятися повідомленнями.

Патч KB5012599 для Windows 10 - що нового

При необхідності цю функцію можна буде відключити через Редактор групової політики (Edit group policy). Потрібна функція знаходиться за наступним шляхом:

Computer Configuration > Administrative Templates > Windows Components > Search > Allow search highlights

В останньому вікні просто встановіть перемикач у положення “Вимкнено” або “Disabled”.

Патч KB5012599 для Windows 10 - що нового

Додана нова політика

Вона розширює три основні повідомлення програм за замовчанням у Центрі повідомлень. Працює для програм, які надсилають сповіщення за допомогою стандартних повідомлень Windows. Ця функція відображає кілька повідомлень, з якими можна взаємодіяти одночасно.

Різні кольори для спливаючих повідомлень

Ви можете вибирати різні кольори для таких вікон, щоб краще орієнтуватися в них. Таким чином, патч KB5012599 дозволяє створити звичний і персоналізований інтерфейс.

Виправлення та покращення

За традицією Майкрософт разом із патчем KB5012599 виправила безліч багів та помилок, що виникали при використанні операційної системи. Також приділили увагу проблемам безпеки. Далі слідує текст на розумному, тому майте це на увазі.

 • Вирішено проблему, яка викликала вразливість типу «Відмова в обслуговуванні» у загальних томах кластеру (CSV).
 • Вирішено проблему, через яку процес searchindexer.exe переставав відповідати під час операції відключення в середовищі установки віддаленого робочого столу.
 • Вирішено проблему, пов’язану з процесом searchindexer.exe, яка не дозволяла автономному пошуку Microsoft Outlook повертати останні електронні листи.
 • Вирішено проблему, через яку Windows могла деактивуватися при зміні версії підтримки національних мов (NLS) з 6.3 на 6.2.
 • Вирішено проблему, через яку сучасні браузери не могли правильно відображати HTML, згенерований gpresult/h.
 • Виправлено проблему, яка викликала виключення «Відмовлено у доступі» для файлу під час тесту PowerShell для AppLocker.
 • Виправлено проблему, через яку служба групової політики могла перестати обробляти дані телеметрії для налаштувань реєстру групової політики.
 • Виправлена проблема, через яку політика дозволу запитів DNS-сервера могла працювати не так, як очікувалося, коли ви вказували повне доменне ім’я (FQDN) та умови підмережі.
 • Виправлено витік пам’яті в PacRequestorEnforcement, який знижував продуктивність контролера домену.
 • Виправлено проблему, що впливає на проксі-сервер центру розповсюдження ключів (KDC), коли проксі-сервер KDC не може належним чином отримати квитки Kerberos для входу в Key Trust Windows Hello для бізнесу.
 • Додано підтримку сценаріїв передачі облікових записів Microsoft (MSA) в Azure Active Directory (AAD) Web Account Manager (WAM).
 • Виправлено проблему, яка реєструвала подію з ідентифікатором 37 під час певних сценаріїв зміни пароля, включаючи зміну пароля об’єкта імені кластеру (CNO) або об’єкта віртуального комп’ютера (VCO).
 • Виправлена проблема, яка могла ненавмисно додати запобіжник довіреного платформного модуля (TPM) при використанні політики включення Silent BitLocker .
 • Виправлено проблему, через яку у діалоговому вікні контролю облікових записів (UAC) неправильно відображався додаток, що запитує підвищені привілеї.
 • Виправлено проблему, яка призводила до збою команди Move-ADObject при переміщенні облікових записів комп’ютерів між доменами з повідомленням про помилку: “Вказано кілька значень для атрибута, який може мати лише одне значення”.
 • Виправлено проблему, через яку подія 4739 не відображала нових значень певних атрибутів після зміни політики.
 • Виправлено проблему, через яку користувачі пристроїв Android не могли увійти до деяких програм Microsoft, таких як Microsoft Outlook або Microsoft Teams після перенесення сертифікатів підпису токена і розшифровки, скидання пароля користувача або коли адміністратор відкликав токени оновлення.
 • Виправлена проблема, яка могла призвести до збою приєднання до домену в середовищах, що використовують імена вузлів DNS, що не перетинаються.
 • Виправлено проблему, через яку кнопка «Назад» у вікні облікових даних, в якому ви входите, не відображалася у висококонтрастному чорному режимі.
 • Виправлено проблему, через яку ви не могли отримати доступ до загальних ресурсів блоку повідомлень сервера (SMB) з використанням IP-адреси, коли увімкнено захист SMB.
 • Виправлена проблема, що виникає, коли значення аналізатора відповідності рекомендаціям (BPA) для SMB не оновлювалися для пізніших платформ.
 • Виправлено проблему, що викликала стоп-помилку 0x1E на сервері SMB (srv2.sys).
 • Виправлено проблему, яка викликала невідповідність між іменами доменів NetBIOS та DNS Active Directory під час створення кластера.
 • Виправлено проблему, через яку перенаправник мережної файлової системи (NFS) переставав працювати (помилка 0x50) під час перетворення текстового файлу в PDF.
 • Вирішено певну проблему, через яку деякі пристрої могли отримувати повідомлення про помилки на синьому екрані, коли ці пристрої пов’язані з пристроями Bluetooth. Ця проблема виникала, коли діяли певні постачальники послуг конфігурації (CSP), що впливають на профіль Bluetooth A2dp.

Відомі проблеми

За традицією, не обійшлося і без помилок, які з’являються в результаті встановлення патча KB5012599. Ось основні з них:

 • В результаті оновлення стара версія браузера Edge видаляється, а нова не встановлюється автоматично. Проблема виникає лише в тому випадку, якщо користувацькі автономні носії або ISO-образи створюються шляхом включення цього оновлення в образ без попередньої установки оновлення службового стека (SSU) від 29 березня 2021 або пізнішого оновлення.
 • Проблема, яка може призвести до помилки підключення до пристроїв у ненадійному домені за допомогою віддаленого робочого стола.
 • Деякі пристрої не можуть інсталювати нові оновлення через повідомлення про помилку «PSFX_E_MATCHING_BINARY_MISSING».

Ось таким вийшов патч KB5012599 у Майкрософт. Встановити його можна звичним чином через функцію пошуку оновлень у системі, або ж вручну.

Патч KB5012599 для Windows 10 - що нового

Для ручного оновлення потрібно завантажити відповідний файл інсталяції з офіційного каталогу Майкрософт. З текстом офіційного патчноута можна ознайомитись за цим посиланням.

guest

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии

Активні обговорення

Меню